POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SP. Z O.O. W MALBORKU ul. ARMII KRAJOWEJ 105/106 informuje, że od grudnia 2019 roku przyjmować będą chirurdzy dziecięcy w Przychodni Specjalistycznej w Szpitalu w Malborku

Zakres świadczeń poradni

1. konsultacje specjalistyczne

2. diagnostyka i kwalifikacja do leczenia operacyjnego:
- przepuklina pachwinowa,
- przepuklina pępkowa, kresy białej
- niezstąpienie jąder, w tym jądra brzuszne
- wodniaki jąder, powrózka nasiennego
- żylaki powrózka nasiennego
- stulejka, skrócone wędzidełko napletka
- znamiona barwnikowe, guzki skóry i tkanki podskórnej
- torbiele epidermalne,
- torbiele pilonidalne
- wrastające paznokcie
- kamica pęcherzyka żółciowego
- torbiele jajnika

3. Leczenie urazów, zaopatrywanie ran, oparzeń i złamań – przyjęcia w trybie nagłym

4. Kontrola po urazach, złamaniach, oparzeniach, zabiegach operacyjnych

5.Usunięcie szwów

Szanowni Rodzice!

Aby diagnostyka i proces leczenia waszych pociech były sprawne prosimy aby Państwo zgłaszali się na wizytę z kompletną dokumentacją medyczną dziecka.

Kadra

Adriana Machalińska-Kotuła

Specjalista w dziedzinie chirurgii dziecięcej. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii dziecięcej odbyła w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Miejskiego w Elblągu, jak i na licznych stażach w Oddziale Klinicznym Chirurgii i Urologii Dziecięcej WSSD w Olsztynie oraz Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży w Gdańsku. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii dziecięcej. Od 2010 roku pracuje w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Miejskiego w Elblągu, obecnie pełniąc funkcję starszego asystenta. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Do jej szczególnych zainteresowań należy laparoskopia.

Bartosz Gawliński
Specjalista w dziedzinie chirurgii dziecięcej – tytuł specjalisty uzyskał w 2019 roku. Związany ze Szpitalem Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu – pełni funkcję starszego asystenta. Do szczególnych jego zainteresowań należy ortopedia dziecięca.

Zapraszamy do korzystania z usług poradni

Zdrowie