Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Nowy Stawzakres obowiązków: praca w kuchni...
fot. Archiwum naszemiasto.pl

Praca czeka w Malborku i okolicach. Fachowcy pilnie potrzebni. Oto oferty z PUP z ostatniego tygodnia. Sprawdź, kogo poszukują pracodawcy

Kucharz

  • miejsce pracy: Nowy Staw
  • zakres obowiązków: praca w kuchni szkolnej
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania pożądane: wykształcenie zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
  • pozostałe wymagania: brak
Szczegóły oferty TUTAJ

Zobacz również

Po zderzeniu samochodów na Wielbarku jedna osoba trafiła do szpitala

Po zderzeniu samochodów na Wielbarku jedna osoba trafiła do szpitala

Lipno uczciło rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zdjęcia 2024

Lipno uczciło rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zdjęcia 2024

Polecamy

Najlepszy sernik na spotkania w plenerze. Wystarczy zmieszać kilka składników

Najlepszy sernik na spotkania w plenerze. Wystarczy zmieszać kilka składników

Mio MiVue C590. Nowy wideorejestrator od Mio

Mio MiVue C590. Nowy wideorejestrator od Mio

Przegląd prasy z Malborka w kwietniu

Przegląd prasy z Malborka w kwietniu