MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 12
miejsce pracy: DATPOL sp. z o.o., Malbork, ul. Grunwaldzka...

Praca w Malborku. Aktualne oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy. Stan na 1 grudnia 2020 r. Sprawdźcie, gdzie szukają pracowników

Elektryk

  • miejsce pracy: DATPOL sp. z o.o., Malbork, ul. Grunwaldzka 10
  • zakres obowiązków: układanie tras kablowych, instalacji elektrycznych, teletechnicznym, podłączanie obwodów elektrycznych. Prace budowlane (kucie, bruzdowanie). Opis wykonanych prac
  • rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 3500 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe
  • umiejętności i uprawnienia: elektryka, prawo jazdy kat. B
  • pozostałe wymagania staż pracy ogółem 2 lata
  • inne wymagania: brak nałogów