3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów...

Praca w Malborku. Aktualne oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy. Stan na 1 grudnia 2020 r. Sprawdźcie, gdzie szukają pracowników

Fizjoterapeuta

  • zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
  • miejsce pracy: "Ugul" Fizjoterapia Ogólna Rafał Studnicki Fizjoterapeuta, ul. Sienkiewicza 47/1 Malbork
  • rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2600 zł
  • wymagania konieczne: średnie branżowe, medyczne, kierunek: technik fizjoterapii; wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapeuta
  • pozostałe wymagania: doświadczenie