2 z 11
miejsce pracy: Firma Produkcyjno-Handlowa "Arcona" Stefania...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Jakich pracowników poszukują pracodawcy? Stan na 3 sierpnia 2021 r.

Mechanik maszyn

  • miejsce pracy: Firma Produkcyjno-Handlowa "Arcona" Stefania Furgała, Malbork, ul. Daleka 122
  • zakres obowiązków: naprawa i konserwacja maszyn
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 3500 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz prawo jazdy kategorii B, ale nie jest to konieczny wymóg
Szczegóły oferty TUTAJ