2 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Fundacja "Rodzinny Gdańsk", Malbork, al....
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Sprawdź, może znajdziesz coś dla siebie

Wychowawca/opiekun

  • miejsce pracy: Fundacja "Rodzinny Gdańsk", Malbork, al. Wojska Polskiego
  • zakres obowiązków: bezpośrednia opieka i pełna odpowiedzialność za dzieci przypisane we wszystkich obszarach życia; obowiązek do rzetelnej i twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz tworzenia z nimi indywidualnych więzi; uczestnictwo w zebraniach społeczności i kadry pedagogicznej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony od 1 maja 2021 r. do 30 kwietnia 2026 r.
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, praca w godzinach 7-15, 9-21, 14-21, 21-9
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 do 3500 zł plus premia uznaniowa
  • wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • pozostałe wymagania: umiejętność nawiązywania trwałej więzi z wychowankami, kreatywność, twórczość
Szczegóły oferty TUTAJ