MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 26
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Przystanek Patrzałkowie sc., Malbork, ul....
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Gdzie potrzebują pracowników? Najnowsze oferty pracodawców z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 16 lutego 2021 r.

Pomoc kuchenna

  • miejsce pracy: Przystanek Patrzałkowie sc., Malbork, ul. Kościuszki
  • zakres obowiązków: mycie ,sprzątanie, obieranie warzyw, drobne prace w kuchni restauracji
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na okres próbny
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, dwie zmiany
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie zasadnicze branżowe
  • pozostałe wymagania: brak
Szczegóły oferty TUTAJ

Euro 2024. Mecz Polaków przyciągnął masę fanów piłki nożnej. ZOBACZ ZDJĘCIA

Polacy ocenili pracę komisji śledczych. Wynik jest jednoznaczny

Będą wypłaty za wycieczki szkolne? Minister odpowiada na apel ZNP

Fałszywe wiadomości z SHEIN. Uwaga na oszustów!

Planujesz wakacje na Korfu? Sprawdź, co warto zobaczyć w Kerkyrze