MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 13
miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rarytas...
fot. Fot. Pixabay

Praca w Malborku. Kogo szukają pracodawcy? Oto aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 29 grudnia 2020 r.

Magazynier kierowca

  • miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rarytas J. i R. Markowscy Spółka Jawna, Malbork, ul. Włościańska
  • zakres obowiązków: prace magazynowe, przewóz towaru
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, trzy zmiany
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: prawo jazdy kategorii B
  • pozostałe wymagania: brak lub niepełne podstawowe, chęci do pracy
Szczegóły oferty TUTAJ

Sobota z przebojami Kobranocki i Róż Europy. Dni Jasła znów na rynku [ZDJĘCIA]

Co zrobiliśmy źle? Michniewicz dał wykład na temat meczu Polska - Austria

Wykłady na temat wyjątkowego bursztynowego eksponatu z zamku w Malborku

Wakacyjna praca dla młodych. Jak zrobić to legalnie i bezpiecznie?

Ich filmy promują turystykę – poznaj najlepszych vlogerów turystycznych z Polski