3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Malborkzakres obowiązków: pomoc przy...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Które firmy zatrudniają pracowników? To najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 13 stycznia 2021 r.

Pomocnik elektryka

  • miejsce pracy: Malbork
  • zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu instalacji elektrycznych
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: brak
  • pozostałe wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
Szczegóły oferty TUTAJ