3 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Malborkzakres obowiązków: przyjmowanie...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Sprawdź kogo chętnie przyjmą pracodawcy. Oferty pochodzą z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 30 sierpnia 2021 r.

Recepcjonista

  • miejsce pracy: Malbork
  • zakres obowiązków: przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość języków: angielski w mowie A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie A2 - niższy średnio zaawansowany
  • pozostałe wymagania: język angielski w stopniu komunikatywnym

Szczegóły oferty TUTAJ