Remis Pomezanii z Olimpią. Zmarnowany karny

(RK)
W 27 kolejce IV ligi Pomezania Malbork zremisowała na swoim boisku z Olimpią Sztum 0:0.

Mecz po myśli Pomezanii mogła ustawić sytuacja z 8 minuty, kiedy sędzia podyktował rzut karny dla malborczyków. Z lewej strony boiska piłkę w pole karne posłał Bartosz Wacławski, tam podanie przedłużył Kamil Wróblewski, a do piłki w tym samym czasie, co bramkarz Olimpii, dopadł Krzysztof Janowicz. Podczas starcia Janowicz został trącony przez bramkarza. Sędzia po dłuższej chwili zagwizdał, wskazując na punkt oddalony o 11 metrów od sztumskiej bramki.

Do "jedenastki" podszedł Adam Cicherski. Niestety, bramkarz gości wyczuł jego intencje i rzucił się dokładnie w róg, w który uderzył stoper Pomezanii. To była najlepsza sytuacja gospodarzy w sobotnim meczu. Przez całe 90 minut piłkarze obu zespołów nie dostarczyli kibicom zbyt wielu emocji.