Sparing. Grom Nowy Staw - Centrum Pelplin 2:2 [FILM i ZDJĘCIA]

Remisem 2:2 zakończył się sparing Gromu Nowy Staw z czwartoligowym Centrum Pelplin. Dla nowostawian był to drugi mecz kontrolny w przerwie zimowej V ligi.

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną murawą w Malborku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Centrum 2:1. Gola dla Gromu strzelił testowany zawodnik z Elbląga. Po przerwie wyrównał niezawodny w tym sezonie Bartosz Drewek. W rundzie jesiennej pomocnik Gromu osiemnaście razy pokonał bramkarzy drużyn przeciwnych, więc trener Marek Kwiatkowski może się cieszyć, że jego zawodnik wciąż jest skuteczny.

Dwie bramki (drugą dla Centrum i pierwszą dla Gromu), a także fragmenty pierwszej połowy meczu Grom Nowy Staw - Centrum Pelplin można obejrzeć na filmie: