Sparing. Pomezania Malbork przegrała 0:8 z Olimpią Elbląg

Pomezania Malbork została rozgromiona przez Olimpię Elbląg w meczu towarzyskim rozegranym w sobotę (13 lutego) w Elblągu.

Na mecz z liderem tabeli III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Pomezania Malbork pojechała mocno osłabiona. Z powodu obowiązków zawodowych, choroby lub kontuzji do Elbląga nie pojechało dziesięciu zawodników: Dębowski, Cicherski, Owsianik, Ziemak, Kobyliński, Wojtysiak, Marszałek, Jabłoński, Jurczyk i Sobieraj.

Pomezania Malbork rozpoczęła sparing z Olimpią w składzie: Sosna - Jeleń, Kielar, Truszczyński, Wilk, Rychlik, Marcinkowski, Daukszys, Kobyliński, Dryjas, Konwa.

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej porażki, bo na przerwę drużyny zeszły przy jednobramkowym prowadzeniu, a gol padł w końcówce tej części gry. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Pomezanii 0:8.