V liga. Błękitni Stare Pole - Czarni Przemysław 1:2. Wąska kadra gospodarzy

W 4 kolejce V ligi Błękitni byli na dobrej drodze, by sięgnąć po trzy punkty na swoim boisku, ale końcówka meczu należała do Czarnych Przemysław.

Błękitni: Klein - Rychlik, Orłowski, Kotowski, Mańkowski - Richert, Rogowski, Szczurek, Tymiński - Bykowski, Wróblewski (60 Baniewicz).

Trener Tomasz Mazurek miał do dyspozycji tylko 13 zawodników, w tym dwóch bramkarzy. Wąska kadra była skutkiem kontuzji i spraw pozasportowych. A Jacek Bykowski grał na własną prośbę ze szwami na czole, które są konsekwencją urazu z wcześniejszego meczu.

- Mimo problemów, do przerwy powinniśmy prowadzić 3-4 bramkami. W drugiej połowie szybko objęliśmy prowadzenie. W 47 minucie bramkę zdobył Kamil Wróblewski, a asystę zaliczył Maciej Rogowski - mówi Tomasz Mazurek. - Przy stanie 1:0 sędzia nie odgwizdał nam karnego.

W końcówce Błękitni opadli z sił i, niestety, stracili bramki w 77 i 91 minucie.
- Naprawdę szkoda, ale chciałem pochwalić chłopaków za walkę. Zostawili dużo zdrowia na boisku - dodaje szkoleniowiec drużyny ze Starego Pola.

W kolejnym spotkaniu Błękitni zagrają na wyjeździe z wiceliderem, Gwiazdą Karsin.