V liga. Błękitni Stare Pole - Pogoń Prabuty 3:0 (2:0)

Błękitni Stare Pole odnieśli szóste zwycięstwo w V lidze. W 13 kolejce pokonali na własnym boisku 3:0 Pogoń Prabuty.

Błękitni Stare Pole zagrali w składzie: Klein - Tryba (65 Jasnoch), Orłowski, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik (65 M. Richert), P. Richert, Kurek, Jędzejewski, Wiedeński, Karlak (55 Trochowski), Zielonka (55 Wróblewski).

Dwie bramki dla Błękitnych Stare Pole w meczu z Pogonią Prabuty strzelił Patryk Richert - w 25 minucie na 1:0, a w 60 minucie na 3:0. Dwa gole mógł zdobyć też Krystian Tryba, ale nie wykorzystał rzutu karnego w 27 minucie pojedynku. Zrehabilitował się w 40 minucie zdobywając bramkę na 2:0.

- Po tym meczu pozostał duży niedosyt. Mogliśmy strzelić drugie tyle bramek. Gdyby było ich sześć, to Pogoń nie mogłaby być obrażona - mówi Józef Osnowski, kierownik Błękitnych Stare Pole. - Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, ale brakowało wykończenia.

Przed Błękitnymi (8 miejsce - 6 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek) kolejny mecz na własnym boisku. Do Starego Pola przyjadą piłkarze Orła Subkowy (3 miejsce - 8 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki). Spotkanie rozpocznie się w sobotę (2 listopada) o godz. 14.