V liga. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański 0:1 (0:1)

Wynik gorszy od gry – tak można podsumować sobotnią porażkę Gromu Nowy Staw w 4 kolejce drugiej grupy V ligi. Nowostawianie przegrali na swoim boisku 0:1 z liderem, KP Starogard Gdański.

Grom Nowy Staw: Ćwiek – Sierac, Gładek, Potoczek, Waga – Kempiński, Drewek, Miśkiewicz (60 Kaszuba), Tomczuk - Grabowski, Miecznik (70 Błaszczak).

Jedyny gol sobotniego meczu padł w 25 minucie po wrzutce za plecy nowostawskich obrońców i przelobowaniu bramkarza. Marek Kwiatkowski, trener Gromu, ocenia, że jego drużyna była równorzędnym przeciwnikiem dla rywala, który jest murowanym kandydatem do awansu.

- Nie mogę mieć pretensji do moich zawodników, bo zagraliśmy fajny mecz, przystąpiliśmy do niego bez obaw i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych. W drugiej połowie nawet osiągnęliśmy przewagę, ale za wrażenie artystyczne punktów się nie daje. Musimy się przełamać i wygrać następny mecz na wyjeździe z Wisłą Korzeniewo - mówi trener Gromu.

Nowostawianie (1 remis i 3 porażki) zajmują przedostatnie miejsce w 14-zespołowej tabeli. Wyprzedzają inną drużynę z naszego powiatu - Deltę Miłoradz.