V liga. Grom Nowy Staw odniósł piąte zwycięstwo. Czarni Przemysław pokonani

Grom Nowy Staw pokonał na wyjeździe 2:1 Czarnych Przemysław w 7 kolejce V ligi. Po tym zwycięstwie nowostawianie awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. Czarni Przemysław objęli prowadzenie w 21 minucie spotkania, ale już dwie minuty później do wyrównania doprowadził Łukasz Mazurowski. Decydujący o zwycięstwie gol padł w 62 minucie, a strzelcem był Bartosz Drewek.

- Jestem zadowolony z wygranej, bo zmierzyliśmy się z trudnym rywalem i na ciężkim terenie. Żeby wygrać, trzeba było się mocno napocić - mówi Marek Kwiatkowski, trener Gromu Nowy Staw. - Zdobyliśmy kolejne trzy punkty i choć cały czas gramy na wyjeździe, to jesteśmy w czołówce i chcemy się w niej utrzymać.

Grom Nowy Staw grał w składzie: Wojtkiewicz - Błażek, Kaszubowski, Potoczek, Golicki, Wesołowski, Borowiecki, Mazurowski, Masztaler, Miśkiewicz (46 Grabowski), Drewek.

W następnej kolejce Grom (16 pkt.) zagra na wyjeździe z Radunią Stężyca (12 pkt.).