V liga. Grom Nowy Staw - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:3 (1:3)

Grom Nowy Staw przegrał na własnym boisku z Żuławami Nowy Dwór Gdański w 18 kolejce V ligi. Kolejny mecz nowostawianie zagrają w Pucharze Polski.

Grom Nowy Staw grał w składzie: Rutkowski - Błaszczak, Błażek, Witek, Sierac (70 Knopik), Masztaler, Drewek (17 Miśkiewicz), Potoczek, Kępka, Luzeńczyk, Grabowski.

Bramki dla nowostawian strzelili Marek Masztaler (15 minuta) i Tomasz Grabowski (47).

- Moi zawodnicy kompletnie przespali pierwszą połowę, bramki straciliśmy w krótkim odstępie czasu. W drugiej połowie meczu było trochę lepiej, ale nie jestem zadowolony z postawy drużyny. Wiem, że to młodzi zawodnicy, ale w derbach trzeba walczyć od początku do końca - mówi Marek Kwiatkowski, trener Gromu Nowy Staw.

Kolejny mecz Grom Nowy Staw zagra w Pucharze Polski i znów dojdzie do derbów powiatu malborskiego. Rywalem będzie Jurand Lasowice Wielkie. Spotkanie w Nowym Stawie odbędzie się 8 kwietnia. Początek o godz. 16.30.

W drugiej parze pucharowej Pomezania Malbork podejmie Rodło Kwidzyn. Mecz odbędzie się w Malborku o tej samej porze.