V liga. Orzeł Subkowy - Błękitni Stare Pole 1:1 (1:1)

Błękitni Stare Pole zremisowali na wyjeździe 1:1 z Orłem Subkowy w 29 kolejce V ligi. Oba gole padły w pierwszej połowie spotkania.

Błękitni Stare Pole grali w składzie: Klein - Wiedeński, Lepczak, Marcin Rychlik, Maciej Rychlik, Bykowski, Buć (60 Karlak), Orłowski, P. Richert (70 Wolski), Kurek, Zielonka (80 W. Richert).

Orzeł Subkowy objął prowadzenie już w 5 minucie meczu, ale utrzymał je tylko do 45 minuty, gdy gola wyrównującego zdobył Patryk Richert.

- Szkoda straconych punktów, bo to był mecz do wygrania - mówi Józef Osnowski, kierownik Błękitnych. - Gdybyśmy wygrali 3:1, to gospodarze nie mieliby żadnych pretensji.

W ostatniej kolejce V ligi Błękitni podejmą na swoim boisku lidera ze Starogardu Gdańskiego. Pojedynek z KP odbędzie się w niedzielę. Początek o godz. 13.