V liga. Pomezania Malbork po zwycięstwie na inaugurację już w piątek podejmuje Czarnych

rk
Malborska Pomezania dobrze rozpoczęła sezon w V lidze. Na inaugurację rozgromiła na wyjeździe 8:1 (3:1) Spójnię Sadlinki, a już w piątek (17 sierpnia) zagra na swoim boisku.

Spotkanie i cały sezon rozpoczęły się źle dla malborczyków, bo od 11 minuty przegrywali w Sadlinkach. Potem jednak przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Trzy bramki dla Pomezanii zdobył Bartosz Drewek, po dwie Wojciech Szoska i Piotr Sobieraj, a jeden gol to trafienie samobójcze.

Pomezania: Pelcer - Kielar (62 Polus), Jeleń, Skalski, Dryjas - Sobieraj, Galeniewski (62 Sroka), Ziemak (68 M. Jurczyk), Szoska (68 Korynt) - Bełz, Drewek.

Malborczycy mają tylko dwa dni przerwy w ligowym graniu, bo już w piątek o godz. 20 podejmą przy Toruńskiej Czarnych Przemysław. Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu.

Zobacz: Spektakl Magic Malbork Night Show 2018 (fragmenty)