V liga. Porażka Juranda Lasowice ze Spartą Kleszczewo

rk
Lasowiczanie nie zdołali poprawić swojego dorobku punktowego, ale rywal był wymagający. Sparta Kleszczewo, mimo że jest beniaminkiem, należy do wyróżniających się drużyn w tym sezonie.

Piłkarze Sparty mieli to spotkanie pod kontrolą, a goście nie byli w stanie stworzyć sobie klarownych sytuacji bramkowych. Podopieczni trenera Wojciecha Barnata przegrywali do przerwy 0:1. Plan doprowadzenia do remisu skomplikował się w 55 minucie, gdy stracili drugą bramkę. Na kwadrans przed końcem zespół z Kleszczewa ustalił wynik spotkania.

Jurand zajmuje 14 miejsce w 16-zespołowej tabeli (1 zwycięstwo, 1 remis, 8 porażek). W 11 kolejce będzie podejmował w derbach powiatu malborskiego Błękitnych Stare Pole.

Jurand: O. Galeniewski - Szyszka, Jabłoński, Brzezicki, Kondys - A. Galeniewski, Aftyka, Szuprytowski, Wilczewski - Linda (65 Stolarów), Borowski.