Zawodnicy Active Malbork pobiegli w Biegu Żuławskim

III Bieg Żuławski odbył się w Lędowie koło Pruszcza Gdańskiego na dystansie 5,55 km. Wystartowało w nim ośmioro zawodników Active Malbork.

W biegu głównym wystartowało ok. 200 zawodników. Najlepszy wynik spośród reprezentantów Active Malbork uzyskał Daniel Taras, który z czasem 17 minut i 41 sekund zajął drugie miejsce w kategorii open i pierwsze w kategorii wiekowej 18-32 lata.

Czasy pozostałych zawodników Active Malbork:
Wiesław Sosnowski - 18,41 min. - 5 miejsce open (2 miejsce w kat. 33-46)
Adam Serocki - 19,08 min. - 8 miejsce open (3 w kat. 33-46)
Zenon Kaszubowski - 20,16 min. - 17 miejsce open (2 w kat. 47-59)
Ryszard Walendziak - 22,39 min. - 43 miejsce open (17 w kat. 33-46)
Grzegorz Pachucy - 24,00 min. - 51 miejsce 0pen (7 w kat. 47-59)
Alicja Walendziak - 24,28 min. - 8 miejsce w kategorii open (4 w kat. 33-46)
Bożena Znarowska - 24,48 min. - 9 miejsce w kategorii open (1 w kat. 47-59)

Dwójka reprezentantów Active Malbork pobiegła też w Parkowej Piątce z Grupą Malbork w Malborku na dystansie 5 km.

Agnieszka Stolarów wygrała bieg open z czasem 22,39 min, a Robert Stolarów z czasem 22,11 min. zajął 19 miejsce w kategorii open, a w kat. M40 zajął 6 miejsce.