Zawodnicy Godlewski Runners biegali w Gdyni i Tczewie

Mateusz Jankowski (z lewej) i Rafał Łakomy
Rafał Łakomy i Mateusz Jankowski z grupy Godlewski Runners wystartowali w dwóch imprezach biegowych. Poniżej informacja trenera Łukasza Godlewskiego.

Reprezentanci Godlewski Runners po raz kolejny zaprezentowali swoją bardzo dobrą formę podczas zmagań na zawodach biegowych. Przygotowujący się do XXIII Maratonu Solidarności Rafał Łakomy wystartował w Grand Prix Biegów Górskich w Gdyni, kończąc cały cykl zawodów na bardzo wysokim 10 miejscu w klasyfikacji open.
Na ostatnim czwartym biegu Rafał ukończył bieg w czasie 49,29 minuty, co pozwoliło na zajęcie 14 miejsca open, a także 6 miejsca w kategorii wiekowej M35.
Tego samego dnia Mateusz Jankowski stanął na starcie biegu w Tczewie, na atestowanym dystansie 5 km. Mateusz zajął wysokie 19 miejsce na 276 sklasyfikowanych zawodników, uzyskując czas 18,21 min., czym zajął jakże nielubianą 4 pozycję w kategorii M20.