Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2 (0:1)

(JS)
Pomezania Malbork nie zwalnia tempa w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni trenera Wojciecha Niedźwiedzkiego wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem 2:1 z Żuławami Nowy Dwór Gdański.

Spotkanie odbyło się awansem w ramach 21 kolejki IV ligi. Pomezania prowadziła w Nowym Dworze Gdańskim do przerwy 1:0 po bramce Michała Krawczyka. Gospodarze wyrównali w 52 minucie po trafieniu Grzegorza Bonieckiego, ale 20 minut później kolejną bramkę dla malborczyków zdobył Piotr Sobieraj.

Następny mecz Pomezania rozegra 30 kwietnia w Malborku. Rywalem będzie Karol Pęplino. Początek spotkania o godz. 15.