Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu wołomińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Oto oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, które opublikowała PKW. Dowiedz się, jak głosowano w Twoim regionie. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SIWEK Grzegorz Łukasz: pozycja 1 : 6,65% (5 023 głosów)
- SOBIERAJSKA Grażyna Jadwiga: pozycja 2 : 6,65% (5 023 głosów)
- WALCZAK Ryszard Zenon: pozycja 3 : 6,65% (5 023 głosów)
- GWARA Zofia Barbara: pozycja 4 : 6,65% (5 023 głosów)
- SZYMCZAK Ewa Monika: pozycja 5 : 6,65% (5 023 głosów)
- UŚCIŃSKI Łukasz Daniel: pozycja 6 : 6,65% (5 023 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WIECZOREK Łukasz Janusz: pozycja 1 : 1,53% (1 159 głosów)
- STOLARSKI Patryk Paweł: pozycja 2 : 1,53% (1 159 głosów)
- KIRYLUK Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 1,53% (1 159 głosów)
- JANUKOWICZ-SZERSZENIEWSKA Joanna Małgorzata: pozycja 4 : 1,53% (1 159 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KALATA Tomasz: pozycja 1 : 6% (4 538 głosów)
- RYPCZYŃSKA Monika: pozycja 2 : 6% (4 538 głosów)
- POPŁAWSKI Jacek Grzegorz: pozycja 3 : 6% (4 538 głosów)
- TELAKOWSKA Iwona Marzena: pozycja 4 : 6% (4 538 głosów)
- JARCZYŃSKI-PEŁKA Leszek Piotr: pozycja 5 : 6% (4 538 głosów)
- KRALCZYŃSKA-JAROSZ Magdalena Monika: pozycja 6 : 6% (4 538 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- PRUSIK Małgorzata: pozycja 1 : 0,97% (731 głosów)
- ŻUROBSKA Wiktoria Janina: pozycja 2 : 0,97% (731 głosów)
- WYSZYŃSKI Robert: pozycja 3 : 0,97% (731 głosów)
- BORS Paweł Grzegorz: pozycja 4 : 0,97% (731 głosów)
- MARECKI Paweł Zbigniew: pozycja 5 : 0,97% (731 głosów)
- KUBIK Marta Olga: pozycja 6 : 0,97% (731 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY:
- SALAK Jolanta: pozycja 1 : 1,63% (1 230 głosów)
- DUDKIEWICZ Dariusz Wiesław: pozycja 2 : 1,63% (1 230 głosów)
- KRUPSIŃSKA-PIETRZAK Agnieszka: pozycja 3 : 1,63% (1 230 głosów)
- ŚWIEŻAK Grażyna Janina: pozycja 4 : 1,63% (1 230 głosów)
- KAMIŃSKI Adam: pozycja 5 : 1,63% (1 230 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- KUCZYŃSKI Andrzej: pozycja 1 : 0,81% (610 głosów)
- TADLA Agnieszka Renata: pozycja 2 : 0,81% (610 głosów)
- KAJAK Agata Małgorzata: pozycja 3 : 0,81% (610 głosów)
- OMOTOSHO Omotade Daniel: pozycja 4 : 0,81% (610 głosów)
- ŁUNIEWSKI Łukasz: pozycja 5 : 0,81% (610 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DEC Radosław Kamil: pozycja 1 : 3,86% (3 018 głosów)
- MIELCZAREK Robert: pozycja 2 : 3,86% (3 018 głosów)
- KUREK Alicja: pozycja 3 : 3,86% (3 018 głosów)
- KACZOREK Krystyna: pozycja 4 : 3,86% (3 018 głosów)
- PIĄTEK Izabela: pozycja 5 : 3,86% (3 018 głosów)
- SAWICKI Marian Ryszard: pozycja 6 : 3,86% (3 018 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KAPUŚCIŃSKA Agata: pozycja 1 : 0,82% (639 głosów)
- FUZOWSKI Marcin Beniamin: pozycja 2 : 0,82% (639 głosów)
- MARGAS Andrzej: pozycja 3 : 0,82% (639 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WERELICH Arkadiusz Adam: pozycja 1 : 6,73% (5 265 głosów)
- ROSA Ewa Barbara: pozycja 2 : 6,73% (5 265 głosów)
- RATAJCZYK Katarzyna Anna: pozycja 3 : 6,73% (5 265 głosów)
- KACZYŃSKI Adrian: pozycja 4 : 6,73% (5 265 głosów)
- SOBECKI Robert Paweł: pozycja 5 : 6,73% (5 265 głosów)
- KRZYŻANOWSKA Maria Aurelia: pozycja 6 : 6,73% (5 265 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- WERCZYŃSKI Janusz: pozycja 1 : 2,6% (2 032 głosów)
- SZCZEPANOWSKA Olga: pozycja 2 : 2,6% (2 032 głosów)
- KALINOWSKA Patrycja: pozycja 3 : 2,6% (2 032 głosów)
- PACIOREK Zbigniew: pozycja 4 : 2,6% (2 032 głosów)
- KSIĘŻAK Ewa: pozycja 5 : 2,6% (2 032 głosów)
- KOPCZYŃSKI Adam: pozycja 6 : 2,6% (2 032 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY:
- NIEZNAŃSKI Michał: pozycja 1 : 0,42% (330 głosów)
- WAJDNER Anita Katarzyna: pozycja 2 : 0,42% (330 głosów)
- ROMANOWSKI Łukasz Roman: pozycja 3 : 0,42% (330 głosów)
- MARKIEWICZ Paulina Joanna: pozycja 4 : 0,42% (330 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- MICHALAK Ewa: pozycja 1 : 2,8% (2 188 głosów)
- BŁOŃSKA Elżbieta: pozycja 2 : 2,8% (2 188 głosów)
- BRZEZIŃSKI Marcin: pozycja 3 : 2,8% (2 188 głosów)
- JÓŚKO Barbara Halina: pozycja 4 : 2,8% (2 188 głosów)
- ORYCH Marek: pozycja 5 : 2,8% (2 188 głosów)
- DĄBROWSKI Marcin: pozycja 6 : 2,8% (2 188 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DĄBROWSKI Paweł Zbigniew: pozycja 1 : 8,02% (4 644 głosów)
- KOSTRZEWA Maria Grażyna: pozycja 2 : 8,02% (4 644 głosów)
- WNUK Cezary Franciszek: pozycja 3 : 8,02% (4 644 głosów)
- BROCH Magdalena: pozycja 4 : 8,02% (4 644 głosów)
- RAJCHERT Klaudia Anna: pozycja 5 : 8,02% (4 644 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SIARNA Andrzej Henryk: pozycja 1 : 1,87% (1 082 głosów)
- SMOLIŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,87% (1 082 głosów)
- ANTCZAK Michał: pozycja 3 : 1,87% (1 082 głosów)
- SUDOMIRSKA Monika: pozycja 4 : 1,87% (1 082 głosów)
- KARPIŃSKI Dariusz: pozycja 5 : 1,87% (1 082 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BONECKA Halina Justyna: pozycja 1 : 3,97% (2 301 głosów)
- BAZAN Mariusz Hieronim: pozycja 2 : 3,97% (2 301 głosów)
- STOKOWSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 3,97% (2 301 głosów)
- KAMECKA Dagmara: pozycja 4 : 3,97% (2 301 głosów)
- KURZYŃSKI Ireneusz Zbigniew: pozycja 5 : 3,97% (2 301 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- RAJCHERT Marta Anna: pozycja 1 : 6,14% (3 555 głosów)
- WĄSIK Tomasz: pozycja 2 : 6,14% (3 555 głosów)
- MOCZULSKA Barbara Halina: pozycja 3 : 6,14% (3 555 głosów)
- STWORA Bernadetta: pozycja 4 : 6,14% (3 555 głosów)
- DOBRZYNIECKI Krzysztof: pozycja 5 : 6,14% (3 555 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DZIEWIĄTKOWSKA Izabella Teresa: pozycja 1 : 4,05% (5 165 głosów)
- PIETRZAK Adam: pozycja 2 : 4,05% (5 165 głosów)
- MRÓZ Rafał: pozycja 3 : 4,05% (5 165 głosów)
- KARAWAJ Monika: pozycja 4 : 4,05% (5 165 głosów)
- KACPRZAK Mirosław: pozycja 5 : 4,05% (5 165 głosów)
- STYŚ Krzysztof: pozycja 6 : 4,05% (5 165 głosów)
- STARUŻYK Urszula Maria: pozycja 7 : 4,05% (5 165 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BARDOWSKI Wojciech Jerzy: pozycja 1 : 0,83% (1 057 głosów)
- WITKOWSKA Angelika Paulina: pozycja 2 : 0,83% (1 057 głosów)
- KAPUŚCIŃSKA Katarzyna: pozycja 3 : 0,83% (1 057 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAŹWIŃSKA Karina Adrianna: pozycja 1 : 4,61% (5 891 głosów)
- ŁOSSAN Jarosław Paweł: pozycja 2 : 4,61% (5 891 głosów)
- RUSINIAK Krystyna Danuta: pozycja 3 : 4,61% (5 891 głosów)
- ODZENIAK Jan: pozycja 4 : 4,61% (5 891 głosów)
- MILEWSKA Izabela: pozycja 5 : 4,61% (5 891 głosów)
- BERGIEL Paweł: pozycja 6 : 4,61% (5 891 głosów)
- SZTURO Tomasz Paweł: pozycja 7 : 4,61% (5 891 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- DUDZIK Grzegorz Piotr: pozycja 1 : 1,98% (2 525 głosów)
- DĄBROWSKA Beata Katarzyna: pozycja 2 : 1,98% (2 525 głosów)
- KOT Krystyna: pozycja 3 : 1,98% (2 525 głosów)
- BOROŃSKI Tomasz Bolesław: pozycja 4 : 1,98% (2 525 głosów)
- PIETRZAK Marek Jarosław: pozycja 5 : 1,98% (2 525 głosów)
- RYTEL Sylwia Agnieszka: pozycja 6 : 1,98% (2 525 głosów)
- DENIS Robert Janusz: pozycja 7 : 1,98% (2 525 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY:
- SMODEREK Robert: pozycja 1 : 1,12% (1 431 głosów)
- KACPRZAK Agnieszka: pozycja 2 : 1,12% (1 431 głosów)
- MUSZYŃSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,12% (1 431 głosów)
- SZEWCZYK Jolanta Monika: pozycja 4 : 1,12% (1 431 głosów)
- FILIPCZAK Paweł Marcin: pozycja 5 : 1,12% (1 431 głosów)
- ZADROŻNA Joanna Aneta: pozycja 6 : 1,12% (1 431 głosów)
- STAŃCZUK Paweł Jan: pozycja 7 : 1,12% (1 431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- ROGUSKI Robert: pozycja 1 : 2,17% (2 771 głosów)
- KOSIŃSKA Ewa Małgorzata: pozycja 2 : 2,17% (2 771 głosów)
- ŁACH Hanna: pozycja 3 : 2,17% (2 771 głosów)
- PIELOSZCZYK Tomasz: pozycja 4 : 2,17% (2 771 głosów)
- JARZĄBEK Anna Dorota: pozycja 5 : 2,17% (2 771 głosów)
- BARBARSKI Jerzy Grzegorz: pozycja 6 : 2,17% (2 771 głosów)
- GRUBEK Piotr Maciej: pozycja 7 : 2,17% (2 771 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LUBIAK Adam: pozycja 1 : 4,44% (7 293 głosów)
- MADZIAR Jolanta Monika: pozycja 2 : 4,44% (7 293 głosów)
- BANASZEK Paweł: pozycja 3 : 4,44% (7 293 głosów)
- WÓJCIK-SADZIŃSKA Katarzyna: pozycja 4 : 4,44% (7 293 głosów)
- GAJEK Mateusz Łukasz: pozycja 5 : 4,44% (7 293 głosów)
- KOCWA Katarzyna: pozycja 6 : 4,44% (7 293 głosów)
- KRAWCZYK Mirosław: pozycja 7 : 4,44% (7 293 głosów)
- POKRZYWNICKA Balbina Helena: pozycja 8 : 4,44% (7 293 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BABICKI Paweł: pozycja 1 : 1,28% (2 110 głosów)
- MAŁOLEPSZY Karol Andrzej: pozycja 2 : 1,28% (2 110 głosów)
- LASOTA Paweł Artur: pozycja 3 : 1,28% (2 110 głosów)
- MAREK Łukasz Józef: pozycja 4 : 1,28% (2 110 głosów)
- KRÓL Joanna Katarzyna: pozycja 5 : 1,28% (2 110 głosów)
- CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna: pozycja 6 : 1,28% (2 110 głosów)
- PIETRZYK Anna Maria: pozycja 7 : 1,28% (2 110 głosów)
- JACZEWSKI Adam Konrad: pozycja 8 : 1,28% (2 110 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WYSZYŃSKI Piotr Władysław: pozycja 1 : 2,95% (4 840 głosów)
- FERDYN Arleta Maria: pozycja 2 : 2,95% (4 840 głosów)
- RADWAN Olga: pozycja 3 : 2,95% (4 840 głosów)
- GAWARA Krzysztof Stanisław: pozycja 4 : 2,95% (4 840 głosów)
- TYMIŃSKA Bożena Maria: pozycja 5 : 2,95% (4 840 głosów)
- PAZIO-KRAWCZAK Aneta: pozycja 6 : 2,95% (4 840 głosów)
- KASENKO Marcin Zygmunt: pozycja 7 : 2,95% (4 840 głosów)
- RUDNICKI Mariusz Adam: pozycja 8 : 2,95% (4 840 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- PAZIO Katarzyna Maria: pozycja 1 : 2,15% (3 528 głosów)
- SOLIS Paweł: pozycja 2 : 2,15% (3 528 głosów)
- JABŁOŃSKA Ewa Katarzyna: pozycja 3 : 2,15% (3 528 głosów)
- SUCHENEK Dariusz: pozycja 4 : 2,15% (3 528 głosów)
- MINKIEWICZ Daniela: pozycja 5 : 2,15% (3 528 głosów)
- TOKARSKI Jan Wiesław: pozycja 6 : 2,15% (3 528 głosów)
- KWAPISIEWICZ Aleksandra: pozycja 7 : 2,15% (3 528 głosów)
- KOCIK Paweł Konrad: pozycja 8 : 2,15% (3 528 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY:
- JAGODZIŃSKI Sylwester: pozycja 1 : 1,12% (1 842 głosów)
- GAJEWSKA Beata Anna: pozycja 2 : 1,12% (1 842 głosów)
- KOWALCZYK Tomasz: pozycja 3 : 1,12% (1 842 głosów)
- WASILEWSKA Aneta: pozycja 4 : 1,12% (1 842 głosów)
- KOZA Paweł: pozycja 5 : 1,12% (1 842 głosów)
- TYMIŃSKA Joanna: pozycja 6 : 1,12% (1 842 głosów)
- BIJATA Michał Paweł: pozycja 7 : 1,12% (1 842 głosów)
- CZARZASTY Leszek Józef: pozycja 8 : 1,12% (1 842 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- FILABER Ewa: pozycja 1 : 0,56% (923 głosów)
- DEMBIŃSKI Eugeniusz: pozycja 2 : 0,56% (923 głosów)
- ŻELEZIK Katarzyna Elżbieta: pozycja 3 : 0,56% (923 głosów)
- DUCHNOWSKA-JEŻAK Aneta: pozycja 4 : 0,56% (923 głosów)
- MYSTKOWSKI Piotr: pozycja 5 : 0,56% (923 głosów)
- ŚWIECZAK Wiesława: pozycja 6 : 0,56% (923 głosów)
- BEDNARCZYK Grzegorz Piotr: pozycja 7 : 0,56% (923 głosów)
- BANASZEK Patrycja: pozycja 8 : 0,56% (923 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BIENIEK Anna: pozycja 1 : 9,4% (5 114 głosów)
- MLONEK Adrian Wojciech: pozycja 2 : 9,4% (5 114 głosów)
- MĘDRZYCKI Wiesław: pozycja 3 : 9,4% (5 114 głosów)
- ORŁOWSKA-PIOTROWSKA Ewa Elżbieta: pozycja 4 : 9,4% (5 114 głosów)
- BAJKOWSKI Andrzej: pozycja 5 : 9,4% (5 114 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BERLIŃSKI Sławomir Kazimierz: pozycja 1 : 3,36% (1 826 głosów)
- BŁESZYŃSKA Monika: pozycja 2 : 3,36% (1 826 głosów)
- CYMERMAN Jan Andrzej: pozycja 3 : 3,36% (1 826 głosów)
- SIKORSKA Monika Elwira: pozycja 4 : 3,36% (1 826 głosów)
- BURZYCKI Robert: pozycja 5 : 3,36% (1 826 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- RAKOWSKI Kazimierz: pozycja 1 : 3,42% (1 863 głosów)
- MUCHA Marta: pozycja 2 : 3,42% (1 863 głosów)
- BIEROŃSKA-LACH Beata Izabela: pozycja 3 : 3,42% (1 863 głosów)
- GĄSIOR Kuba: pozycja 4 : 3,42% (1 863 głosów)
- NAGRODZKA-ROSA Ewa Elżbieta: pozycja 5 : 3,42% (1 863 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY:
- DOŁOWY Krzysztof Grzegorz: pozycja 1 : 1,07% (582 głosów)
- ZAGOJSKA Dorota Irena: pozycja 2 : 1,07% (582 głosów)
- JASTRZĘBSKI Piotr Seweryn: pozycja 3 : 1,07% (582 głosów)
- WYSIŃSKA Elżbieta Ilona: pozycja 4 : 1,07% (582 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- KASZUBA Mateusz: pozycja 1 : 2,97% (1 615 głosów)
- ŚLIWA Paweł: pozycja 2 : 2,97% (1 615 głosów)
- KIESZEK Aleksandra Bogumiła: pozycja 3 : 2,97% (1 615 głosów)
- KUC Elżbieta: pozycja 4 : 2,97% (1 615 głosów)
- RASZTAWICKI Krystian Mariusz: pozycja 5 : 2,97% (1 615 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu wołomińskiego z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZYDLIK Robert: pozycja 1 : 7,62% (5 725 głosów)
- BORCZYŃSKI Piotr: pozycja 2 : 7,62% (5 725 głosów)
- OŁDAK Krystyna: pozycja 3 : 7,62% (5 725 głosów)
- SIEKACZYŃSKA Monika Barbara: pozycja 4 : 7,62% (5 725 głosów)
- SUCHENEK Jacek: pozycja 5 : 7,62% (5 725 głosów)
- KRUPA Grażyna Barbara: pozycja 6 : 7,62% (5 725 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŁOPUSKA Maria: pozycja 1 : 1,92% (1 445 głosów)
- WIŚNIEWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 1,92% (1 445 głosów)
- KRYSIK Władysław: pozycja 3 : 1,92% (1 445 głosów)
- KUR Marzena Elżbieta: pozycja 4 : 1,92% (1 445 głosów)
- OLEKSIAK Mirosław: pozycja 5 : 1,92% (1 445 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- SUCHENEK Magdalena: pozycja 1 : 6,29% (4 723 głosów)
- DOBOSIEWICZ Aniela: pozycja 2 : 6,29% (4 723 głosów)
- OŁDAK Marcin: pozycja 3 : 6,29% (4 723 głosów)
- BUDEK Marcin Piotr: pozycja 4 : 6,29% (4 723 głosów)
- BIAŁEK Magdalena: pozycja 5 : 6,29% (4 723 głosów)
- KLOCEK Sławomir Jan: pozycja 6 : 6,29% (4 723 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN POWIAT - DOBRY SAMORZĄD:
- SUCHENEK Beata Agnieszka: pozycja 1 : 1,15% (867 głosów)
- BEDNARCZYK Dorota: pozycja 2 : 1,15% (867 głosów)
- SIERADZKA Danuta Teresa: pozycja 3 : 1,15% (867 głosów)
- KOWALSKI Adam: pozycja 4 : 1,15% (867 głosów)
- BANASZEK Marian: pozycja 5 : 1,15% (867 głosów)
- GRABOWSKI Grzegorz: pozycja 6 : 1,15% (867 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Rada powiatu - jakie są jej zadania?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?