3 kolejka V ligi. Sokół Zblewo - Grom Nowy Staw 3:0 (1:0); Wda Lipusz - Delta Miłoradz 2:1 (0:0)

Grom Nowy Staw przegrał na wyjeździe 0:3 z Sokołem Zblewo w 3 kolejce V ligi. To druga porażka nowostawian w tym sezonie. Grom ma też na koncie jedno zwycięstwo. Drugiej porażki doznała teź Delta Miłoradz. W niedzielę miłoradzanie przegrali w Lipuszu z miejscową Wdą 1:2.

Pierwszego gola Grom stracił już w 5 minucie meczu, co, zdaniem Marka Kwiatkowskiego, trenera Gromu, „ustawiło” mecz.
- Piłkarsko wyglądaliśmy bardzo dobrze, ale zabrakło nam skuteczności – mówi Marek Kwiatkowski. - Stworzyliśmy mnóstwo okazji do zdobycia bramek, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. W końcówce meczu postawiliśmy wszystko na jedną kartę, odsłoniliśmy się i straciliśmy dwie kolejne bramki z kontr.

Grom grał w składzie: Ćwiek – Gajewski, Danielak, Błażek, Jagielski (75 Błaszczak), Kaszuba (20 Łapiński), Podbereźny, Resmerowski, Szweda (65 Tomczyk), Szramka, Gronkowski.

W sobotę (8 września) Grom podejmie na swoim boisku Relax Ryjewo (2 remisy i 1 porażka). Początek meczu o godz. 16.

Smaku zwycięstwa nie zaznała jeszcze w tym sezonie Delta Miłoradz, która w niedzielę przegrała na wyjeździe 1:2 z Wdą Lipusz. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Radosława Szczuchniaka zdobył w 47 minucie meczu Łukasz Kotowski. Był to pierwszy gol w spotkaniu. Dwie kolejne bramki, w 60 i 76 minucie, strzelili już jednak gospodarze.

Delta grała w składzie: Dus - Ulkowski (58 Podlewski), Woliński, Lenkiewicz, Kępka, Barnaś, Neumann, Jeleń, Modrzejewski (80 Grzębski), Kotowski, Szklarczyk (77 Acosta-Angulo).

W sobotę Delta podejmie na własnym boisku Sokół Zblewo mający na koncie komplet zwycięstw. Początek spotkania o godz. 17.