Grom Nowy Staw - Relax Ryjewo 6:0 (1:0), Delta Miłoradz - Sokół Zblewo 1:2 (0:2)

Grom Nowy Staw rozgromił Relax Ryjewo 6:0, a Delta Miłoradz uległa 1:2 Sokołowi Zblewo w 4 kolejce V ligi.

Pierwsza połowa meczu Gromu Nowy Staw z Relaxem Ryjewo nie zapowiadała pogromu gości. Nowostawianie prowadzili po pierwszych 45 minutach spotkania, ale tylko jedną bramką autorstwa Krzysztofa Danielaka. Po przerwie skuteczność gospodarzy znacznie się poprawiła. Dwa kolejne gole strzelił Michał Tomczyk, a potem po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Bartosz Szweda, Jakub Resmerowski i Krzysztof Błażek.

Grom grał w składzie: Ćwiek – Gajewski (60 Satiński), Danielak, Błażek, Jagielski, Łapiński (60 Błaszczak), Resmerowski, Podbereźny, Szweda, Tomczyk (80 Kępiński), Gronkowski.

W następnej kolejce Grom (7 miejsce w tabeli – 2 zwycięstwa i 2 porażki) zmierzy się na wyjeździe z Radunią Stężyca (3 miejsce w tabeli – 2 zwycięstwa i 2 remisy)

Kłopoty ze skutecznością mają za to ciągle piłkarze Delty Miłoradz. W sobotę miłoradzanie strzelili jednego gola Sokołowi Zblewo (trafienie Roberta Modrzejewskiego w 46 minucie), ale wcześniej stracili dwie i ostatecznie przegrali mecz 1:2.

Delta grała w składzie: Kędzierski – Woliński, Cicherski, Kępka, Ulkowski (46 Jeleń), Tchórz, Kotowski, Modrzejewski, Neumann, Barnaś, Szklarczyk.

Przed Deltą (15 miejsce w tabeli – 1 remis i 3 porażki) wyjazdowe spotkanie z Relaxem Ryjewo (14 miejsce w tabeli – 2 remisy i 2 porażki).