II liga siatkówki kobiet. Energetyk Poznań - Orzeł Malbork 3:0

Orzeł Malbork przegrał 0:3 z Energetykiem Poznań w 8 kolejce II ligi siatkówki kobiet. Dla Orła jest to szósta porażka w siedmiu dotychczasowych meczach.

Orzeł Malbork jechał do Poznania z wiarą w zwycięstwo. O ile pierwszego seta Energetyk wygrał łatwo, bo 25:17, to w drugiej partii walka była wyrównana. Lepsze okazały się jednak gospodynie wygrywając 27:25. Trzeci set nie pozostawił złudzeń siatkarkom z Malborka. Energetyk wygrał decydującego seta 25:9.

W następnej kolejce Orzeł Malbork zmierzy się w Elblągu z tamtejszym Orłem. Spotkanie zaplanowano na sobotę (8 grudnia) na godz. 18. Pojedynek odbędzie się prawdopodobnie w hali sportowej Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1.