II liga siatkówki kobiet. Orzeł Malbork pokonał Atom Trefl II Sopot

Siatkarki Orła Malbork pokonały 3:0 Atom Trefl II Sopot na boisku rywalek w 11 kolejce II ligi. Kolejne mecze siatkarki Orła rozegrają w piątek i sobotę (24 i 25 stycznia) w Malborku.

Orzeł Malborku pokonał Atom Trefl II Sopot w trzech setach. Pierwszy zakończył się wynikiem 25:22, w drugim zawodniczki Atomu Trefla zdołały zdobyć tylko 16 punktów. W trzeciej partii było 25:23.

To zwycięstwo przybliża podopieczne trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka do 5 miejsca w tabeli, dającego pewne utrzymanie w II lidze.

Przed siatkarkami z Malborka dwa kolejne ligowe mecze. W piątek podejmą SMS Police (godz. 17, hala Gimnazjum nr 3), a w sobotę zmierzą się z wiceliderkami tabeli PSPS Chemik II Police (początek meczu o godz. 16).