II liga siatkówki. KS Murowana Goślina - Orzeł Malbork 2:3

Orzeł Malbork wygrał 3:2 z KS Murowana Goślina w 11 kolejce II ligi siatkówki kobiet. Po tym zwycięstwie Orzeł awansował na 7 miejsce w 9-zespołowej tabeli.

Orzeł Malbork przegrał pierwszego seta meczu w Murowanej Goślinie 23:25. W drugiej partii górą były podopieczne trenera Szymona Żołędziewskiego. Wygrały seta 25:22. Gospodynie znów wyszły na prowadzenie po wygraniu trzeciej partii 25:12. Potem cieszyły się już zawodniczki Orła. Najpierw po wygraniu czwartego seta 25:22 i doprowadzeniu do remisu 2:2, a potem po zwycięstwie w tie-breaku 15:9 i zdobyciu 2 punktów za zwycięstwo w całym meczu.

Orzeł pokonał KS Murowana Goślina po raz drugi. W pierwszym meczu w Malborku również padł wynik 3:2.

Orzeł po 10 ligowych meczach ma na koncie 6 pkt. i awansował na 7 miejsce w tabeli wyprzedzając RSMS Police (5 pkt.) oraz KS Murowana Goślina (4 pkt.).

W następnej kolejce drużyna z Malborka podejmie RSMS Police. Spotkanie rozpocznie się w sobotę (12 stycznia) o godz. 18 w hali sportowej Gimnazjum nr 3 przy ul. Wybickiego.