II liga siatkówki. Trefl Malbork przegrał z WTS KDBS Bank Włocławek

Piątej porażki z rzędu doznały we Włocławku siatkarki Trefla Malbork. Miejscowe WTS KDBS Bank wygrało w trzech setach.

Mecz wyjazdowy Trefla Malbork z WTS KDBS Bank Włocławek zainaugurował rundę rewanżową rozgrywek II ligi kobiet. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce sezonu siatkarki z Malborka wygrały z włocławiankami 3:0 (25:20, 29:27, 28:26).

Zobacz: Inauguracyjne zwycięstwo Trefla Malbork nad WTS KDBS Bank Włocławek [ZDJĘCIA]

W 10 kolejce drużyna z Włocławka zrewanżowała się takim samym stosunkiem setów, ale w dwóch pierwszych setach podopieczne trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka zostały zdeklasowane. Spotkanie zakończyło się wynikiem 25:11, 25:11, 27:25.

Po 10 kolejkach Trefl Malbork z 10 punktami na koncie zajmuje 7 miejsce w 10-zespołowej tabeli, ale nad przedostatnim KS Murowana Goślina II ma tylko 1 pkt. przewagi. Do lidera - E.Leclerc Orzeł Elbląg - siatkarki z Malborka tracą 19 pkt.