IV liga. Grom Nowy Staw w "hokejowym" stylu wygrał zaległy mecz w Gniewinie

W zaległym meczu z pierwszej wiosennej kolejki czwartoligowy Grom Nowy Staw pokonał na wyjeździe drużynę Stolema Gniewino 5:3 (2:1). Hat-tricka skompletował Mateusz Gruszewski.

Tak padały bramki
1:0
1:1 - 20 minuta, Mateusz Gruszewski po zespołowej akcji
1:2 - 30 minuta, Gruszewski - asysta Tomasza Grabowskiego (wcześniej dobre podanie Mateusza Daukszysa za plecy obrońców)
2:2
2:3 - 56 minuta, Gruszewski
3:3
3:4 - 82 minuta, bramka samobójcza - obrońca Stolema głową do własnej bramki (chciał podać do bramkarza, ale nie spostrzegł, że ten wyszedł do dośrodkowania)
3:5 - 88 minuta, Robert Wesołowski po indywidualnej akcji

Grom: Jóźwiak - Pianka (82 Lepczak), Wiśniewski, Błażek, Gwóźdź (70 Mularczyk) - Piotrowski (70 Świątek), Daukszys, Zieliński (88 Danielak), Wesołowski - Gruszewski, Grabowski.

Stolem to groźny przeciwnik, zajmuje 4 miejsce w tabeli z 53 punktami. Nowostawianie wygrywając w Gniewinie praktycznie "zaklepali" sobie 2 miejsce. W trzech kolejkach, które zostały do końca sezonu, nie mają prawa go wypuścić. Mają 68 pkt i przewaga nad trzecim Gryfem Słupsk wynosi 8 "oczek".