IV liga: Punkt Pomezanii na boisku w Przemysławiu

W II kolejce IV ligi malborska Pomezania zremisowała na wyjeździe 1:1 (0:1) z Czarnymi Przemysław, beniaminkiem z powiatu nowodworskiego.

Wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Przemysław do łatwych nie należało. Dla rywali był to pierwszy mecz w IV lidze przed swoją publicznością, więc chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Mecz był rozgrywany na specyficznym, małym boisku.

Po pierwszej połowie zdawało się, że Pomezania popsuje miejscowym ich piłkarskie święto, bo w 33 minucie prowadziła 1:0 po strzale Piotra Wilka, swojego grającego drugiego trenera. Po przerwie gospodarze od razu ostro ruszyli na malborczyków i efekty tego mieli już w 47 minucie, kiedy wyrównał Tomasz Popielarz. Więcej bramek nie padło.

W sobotę Pomezania rozegra kolejny mecz na swoim boisku. O godz. 17 zmierzy się z Czarnymi Czarne.