IV liga. Wikęd/GOSRiT Luzino - Pomezania Malbork 2:1 (1:1)

Porażką w Luzinie zakończyli rundę jesienną piłkarze Pomezanii Malbork. W zaległym meczu 14 kolejki IV ligi malborczycy przegrali na wyjeździe 1:2.

Wyjściowa jedenastka Pomezanii Malbork za portalem pomezania.pl: Skopiak - Ratajczyk, Kielar, Owsianik, Wilk, Daukszys, Gdela, Wojtysiak, Kobyliński, Dryjas, Sobieraj

Podopieczni trenera Bogdana Kazojcia objęli prowadzenie w meczu z Wikędem/GOSRiT po golu Piotra Sobieraja w 27 minucie gry. Gospodarze doprowadzili do remisu tuż przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania, a prowadzenie objęli na początku drugiej części pojedynku.

To było ostatnie spotkanie Pomezanii Malbork w rundzie jesiennej IV ligi. Pierwotnie miało się odbyć 26 października, ale zostało przełożone po kolizji busa wiozącego piłkarzy z Malborka na mecz. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Kolizja busa wiozącego piłkarzy Pomezanii Malbork do Luzina

Pomezania zakończyła pierwszą część sezonu na 13 miejscu w 18-zespołowej tabeli. Z 17 meczów malborczycy wygrali 6, 1 zremisowali i 10 razy schodzili z boiska pokonani.