2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Centrum Budowlane "NORD-BUD" Krzysztof...
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Oto aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Sprawdź, gdzie potrzebują pracowników. Stan na 23 marca 2021 r.

Sprzedawca/magazynier

  • miejsce pracy: Centrum Budowlane "NORD-BUD" Krzysztof Pruchniewski, Nowy Staw, ul. Młyńska
  • zakres obowiązków: obsługa klienta oraz stanowiska kasowego, obsługa magazynu, sprawdzanie i wykładanie towaru
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, trzy zmiany, praca w godz. 7-15, 10-18, 12-20
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: minimalne doświadczenie, chęci do pracy
Szczegóły oferty TUTAJ