3 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: NORD-BUD Renovation s.c Pruchniewski...
fot. Pixabay

Jest praca w Malborku. Oto aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Sprawdź, gdzie potrzebują pracowników. Stan na 23 marca 2021 r.

Operator koparki kołowej

  • miejsce pracy: NORD-BUD Renovation s.c Pruchniewski Krzysztof, Kwiatkowski Marcin, Nowy Staw, ul. Kopernika
  • zakres obowiązków: wg zawodu
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 3700 zł
  • wymagania konieczne: operator koparkoładowarki
  • pozostałe wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, wymagane doświadczenie
Szczegóły oferty TUTAJ

Klimkówka. Dobry adres na spędzenie ostatnich godzin majowego weekendu

Lewandowski świętuje urodziny. "Jesteśmy z Ciebie tacy dumni"

Nowy Staw wciąż bez apteki. Gmina chce wynająć swój lokal użytkowy

Patent włoskiej babci na zupę jarzynową. Jest pyszna i prosta do zrobienia

Ciasto jogurtowe z rabarbarem. Zrobisz je bez miksera i w ekspresowym tempie