Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Malborska Liga Futsalu: Rozgrywki na finiszu. Jeszcze jedna kolejka

RK
Mecz 18 kolejki MLF pomiędzy Wielbarkiem i SZ 98 (5:0)
Mecz 18 kolejki MLF pomiędzy Wielbarkiem i SZ 98 (5:0) Radosław Konczyński
W Malborskiej Lidze Futsalu do zakończenia sezonu pozostała już tylko jedna kolejna. Lider Novspeed i depczący mu po piętach DachBud Balex-Metal mają tyle samo punktów (48 pkt). W niedzielę (3 marca) niewiele brakowało, a Novspeed zgubiłby punkty w meczu z Malborskimi Lechistami.

W niedzielnej kolejce spotkań Malborscy Lechiści remisowali z Novspeedem w końcówce 2:2, ale lider na 24 sekundy przed ostatnią syreną zdołał zdobyć zwycięską bramkę.

Do czasu bardzo wyrównany był też mecz Wielbarku, trzeciej drużyny w tabeli, z SZ 98. W pierwszej połowie bramki nie padły. Po przerwie faworyt również miał problemy z pokonaniem bramkarzy. W końcu wynik otworzył Sebastian Cierlicki, a potem 4 gole dołożył Kamil Wróblewski.

W pozostałych niedzielnych meczach padły wyniki: Forest JK Kondys Ruch Gościszewo 5:8, Wyższa Szkoła Gospodarki Malbork - Kałdowo 2:7, DachBud Balex - Metal Malbork - Starostwo Powiatowe 7:2.

Poprzednio błędnie napisaliśmy, że liderem jest DBBM, ale obrońca tytułu zajmuje 2 miejsce, mając tyle samo punktów, co Novspeed. Bezpośredni pojedynek tych drużyn w najbliższy weekend zadecyduje o tym, kto sięgnie po tytuł mistrzowski. Jeszcze nie wiadomo, czy ostatnia kolejka zostanie rozegrana w sobotę, czy w niedzielę.