MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: P.H.U. "AMMA", Malbork, ul. Sienkiewicza...
fot. Pixabay

Oferty pracy w Malborku. Kogo poszukują pracodawcy i ile chcą płacić? Na liście PUP kilkanaście nowych ofert. Stan na 26 stycznia 2021 r.

Montażysta stolarki okiennej i drzwiowej

  • miejsce pracy: P.H.U. "AMMA", Malbork, ul. Sienkiewicza 27
  • zakres obowiązków: montaż stolarki okiennej i drzwiowej
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku montażysta stolarki okiennej i drzwiowej
Szczegóły oferty TUTAJ

Moder po meczu z Francją: Możemy rywalizować z najlepszymi drużynami na świecie

Darmowe wejście do ZOO, Hydropolis i Aquaparku? To możliwe!

Historia jak z filmu...Miss Polski była związana z gangsterem

Czy znasz ten cenny owoc? To nie aronia, ani borówka. Poznaj świdośliwę

HIT DNIA

Pożary w Grecji: MSZ wydało komunikat dla Polaków