MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
8 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: KDP invest, Malbork, ul. Boczna 7zakres...
fot. Pixabay

Oferty pracy w Malborku. Kogo poszukują pracodawcy i ile chcą płacić? Na liście PUP kilkanaście nowych ofert. Stan na 26 stycznia 2021 r.

Monter instalacji fotowoltaicznych

  • miejsce pracy: KDP invest, Malbork, ul. Boczna 7
  • zakres obowiązków: prace wykonywane na dachu, montaż konstrukcji aluminiowych
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: prawo jazdy kategorii B, wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: wiedza merytoryczna z zakresu urządzeń i instalacji rozwiązań fotowoltaicznych, doświadczenie w pracy na dachu
Szczegóły oferty TUTAJ