Orzeł Malbork przegrał z Pałacem II Bydgoszcz na inaugurację II ligi siatkówki kobiet

Orzeł Malbork przegrał 0:3 z Pałacem II Bydgoszcz na inaugurację II ligi siatkówki kobiet. W przyszłą sobotę (20 października) Orzeł podejmie na własnym boisku KS Murowana II Goślina.

Pałac II Bydgoszcz w trzech setach pokonał Orła Malbork w 1 kolejce II ligi. Pierwszą partię podopieczne trenera Szymona Żołędziewskiego przegrały do 18 punktów. W drugiej partii Pałac II wygrał 25:23, a w trzecim secie znów 25:18.

W sobotę (20 października) o godz. 18 Orzeł podejmie w hali Gimnazjum nr 3 zespół KS Murowana II Goślina, który w pierwszej kolejce uległ na własnym boisku Piastowi Szczecin 0:3 (21:25, 18:25, 18:25).

Wyniki pozostałych meczów 1 kolejki II ligi (za stroną internetową www.kspalac.bydgoszcz.pl): RSMS Police - Zawisza Sulechów 0:3 (14:25, 16:25, 6:25); Orzeł Elbląg - Energetyk Poznań 3:1 (25:27, 25:20, 25:18, 25:20). Pauzował Joker Świecie.