Piłka nożna. Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo 1:1 (0:0) w 16 kolejce V ligi

Delta Miłoradz zremisowała 1:1 z Wisłą Korzeniewo w pierwszym meczu rundy wiosennej V ligi. Mecz odbył się w niedzielę (24 marca) na boisku w Malborku.

Prowadzenie w meczu objęli goście w 64 minucie spotkania. Gola wyrównującego zdobył w 77 minucie Piotr Szklarczyk.
Delta kończyła pojedynek w dziesięciu. W 85 minucie za dwie żółte kartki z boiska zszedł Mateusz Pogorzelski.

Delta grała w składzie: Kędzierski – Grunau (85 Kępka), Woliński, Lenkiewicz, Manteufel, Maciuński, Barnaś (75 Grzębski), Jeleń, Modrzejewski (68 Kłodda), Szklarczyk, Pogorzelski.

W następnej kolejce (30 marca) miłoradzanie zagrają na wyjeździe z Wisłą Długie Pole.