18+

Piłka ręczna. Polski Cukier Pomezania Malbork - MMTS Kwidzyn 29:34

Polski Cukier Pomezania Malbork zagrał w środę wieczorem sparing z MMTS Kwidzyn, zespołem występującym na co dzień w PGNiG Superlidze. Kwidzynianie wygrali 34:29.

Mecz Polskiego Cukru Pomezanii Malbork z MMTS Kwidzyn odbył się w systemie trzech 20-minutowych tercji. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem MMTS 12:10, po 40 minutach było już 25:18 dla gości. Szczypiorniści z Malborka wygrali trzecią tercję 11:9, ale całe spotkanie zakończyło się wygraną kwidzynian 34:29.

Oba zespoły wystąpiły w swoich najsilniejszych składach. W kadrze MMTS brakowało jedynie kadrowicza Roberta Orzechowskiego, a w zespole z Malborka nie zagrali Damian Moszczyński i Damian Piórkowski.