Pomezania Malbork pokonała Relax Ryjewo 6:1 (3:0)

Pomezania Malbork pokonała 6:1 Relax Ryjewo w drugim meczu sparingowym w przerwie zimowej rozgrywek IV ligi.

Mecz Pomezanii Malbork z Relaxem Ryjewo odbył się w piątkowy (8 lutego) wieczór. Do przerwy podopieczni trenera Bogdana Kazojcia prowadzili 3:0 po golach Adama Cicherskiego z rzutu karnego (zdjęcia 7-13), Piotra Sobieraja i Patryka Galeniewskiego. Po przerwie do bramki rywali trafiali Mateusz Kobyliński i dwukrotnie Kamil Wróblewski.

Jak podaje portal pomezania.pl, czwartoligowiec z Malborka wystąpił w składzie: Skopiak - Cicherski, Piechota, Trussner, Wilk, Owsianik, Dryjas, Tryba, Polus, Galeniewski, Sobieraj oraz w drugiej połowie: Rychlik, Daukszys, Kobyliński, Gdela, Borowiecki, Przybysz, Wróblewski.

Przypomnijmy, że w pierwszej grze kontrolnej Pomezania pokonała Deltę Miłoradz 4:0. Trzecim sparingpartnerem malborczyków będzie kolejny piątoligowiec - Olimpia Sztum. Spotkanie rozpocznie się 15 lutego o godz. 18.30 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Toruńskiej w Malborku.