Pomezania Malbork wygrała pierwszą grę kontrolną przez inauguracją rundy wiosennej IV ligi

Pomezania Malbork pokonała 4:0 Deltę Miłoradz w pierwszym sparingu w przerwie zimowej rozgrywek IV ligi.

Jak informuje portal pomezania.pl, malborczycy prowadzili do przerwy 3:0 po dwóch golach Piotra Sobieraja i jednym Karola Polusa. W drugiej połowie meczu czwartą bramkę zdobył Adam Cicherski z rzutu karnego.

Pomezania grała w składzie: Skopiak - Cicherski, Piechota, Wilk, Trussner, Owsianik, Tryba, Dryjas, Polus, Gdela, Sobieraj oraz Miszta, Rychlik, Borowiecki, Kobyliński, Wróblewski, Galeniewski.

- Warto zaznaczyć, iż pierwszy sparing Pomezanii oglądało około 60 kibiców - informuje portal pomezania.pl.

Pomezania w przerwie zimowej zagra jeszcze z Relaxem Ryjewo (8 lutego, godz. 18), Olimpią Sztum (15 lutego, godz. 18), Cartusią Kartuzy (20 lutego, godz. 19), Barkasem Tolkmicko (22 lutego, godz. 18), Huraganem Morąg (1 marca, godz. 18) oraz Olimpią 2004 Elbląg (6 marca w Elblągu). Na 9 marca (godz. 12) zaplanowana jest gra wewnętrzna.