MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
9 z 27
miejsce pracy: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB",...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Gdzie potrzebują pracowników? Najnowsze oferty pracodawców z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 16 lutego 2021 r.

Specjalista do spraw sprzedaży w zespole ds. deweloperskich

  • miejsce pracy: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB", Malbork
  • zakres obowiązków: bieżąca obsługa sprzedaży deweloperskiej (obsługa klienta, przygotowanie i podpisywanie umów sprzedaży oraz przygotowanie dokumentów wymaganych Ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego), bieżąca obsługa techniczna projektów deweloperskich ze strony inwestora w trakcie i po realizacji (serwis gwarancyjny), uzgodnienia w zakresie prowadzenia inwestycji deweloperskiej ze strony inwestora, w tym uzgodnienia z wykonawcą oraz projektantem, analiza dokumentacji projektowej współpraca z biurem projektowym pod kątem jej optymalizacji dla celów realizacji projektów deweloperskich
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: 2900 - 3400 zł plus 30 proc. premii
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, prawo jazdy kategorii B;
  • pozostałe wymagania: pożądane wykształcenie wyższe (w tym licencjat), budowlane; doświadczenie, znajomość prawa budowlanego, ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, znajomość rynku budowlanego, preferowane doświadczenie w branży deweloperskiej i rynku nieruchomości minimum 6 miesięcy, kreatywność, dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość pakietu MS Office, znajomość programu Norma, AutoCad (preferowane).
Szczegóły oferty TUTAJ