MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
8 z 27
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA SA,...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Gdzie potrzebują pracowników? Najnowsze oferty pracodawców z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 16 lutego 2021 r.

Magazynier

  • miejsce pracy: Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA SA, Malbork, ul. Boczna
  • zakres obowiązków: prace załadunkowe
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40, trzy zmiany
  • wynagrodzenie brutto: od 3120 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenie mile widziane, uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
Szczegóły oferty TUTAJ