MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 30
miejsce pracy: "Centrex" Patryk Wdowicz i Wspólnik sp. j.,...

Praca w Malborku. Kogo aktualnie poszukują pracodawcy? Jesteś wygrany, jeśli masz fach w ręku. Stan na 3 marca 2021 r.

Kasjer

  • miejsce pracy: "Centrex" Patryk Wdowicz i Wspólnik sp. j., Malbork, ul. Sierakowskich
  • zakres obowiązków: obsługa klienta
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenie
Szczegóły oferty TUTAJ

Toyota pracuje nad nowym paliwem. Kiedy pojawi się na rynku?

Szczecinecki „katolik” otwiera klasę wojskową

„Miałem dużo szczęścia do nauczycieli”. Rozmowa z astronautą Sławoszem Uznańskim

ROZMOWA

Likwidacja świadectw z czerwonym paskiem? Polacy są przeciwni

Zabierasz leki do samolotu? Zobacz, o czym musisz pamiętać