MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 29
miejsce pracy: "Centrex" Patryk Wdowicz i Wspólnik sp. j.,...
fot. Pixabay

Praca w Malborku. Kogo aktualnie poszukują pracodawcy? Jesteś wygrany, jeśli masz fach w ręku. Stan na 3 marca 2021 r.

Fakturzystka

  • miejsce pracy: "Centrex" Patryk Wdowicz i Wspólnik sp. j., Malbork, ul. Sierakowskich
  • zakres obowiązków: rozliczanie faktur, prace biurowe
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • pozostałe wymagania: doświadczenie
Szczegóły oferty TUTAJ

Zobacz również

Do Krakowa zjechały na targi... małe, mobilne domy

GDDKiA przygotowuje do budowy kolejne inwestycje

Polecamy

E.Leclerc zamyka sklep w Malborku. Będą zwolnienia grupowe

Męczą cię koszmary i halucynacje? To może być objaw poważnej choroby

TYLKO U NAS

Trik na stres i alzheimera. Masz 5 minut? Spróbuj i zobacz piorunujące efekty