2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
miejsce pracy: Zakład Sprzątania i Estetyzacji "Błysk",...
fot. Fot. Pixabay

Praca w Malborku. Kogo szukają pracodawcy? Oto aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 29 grudnia 2020 r.

Pracownik gospodarczy

  • miejsce pracy: Zakład Sprzątania i Estetyzacji "Błysk", Malbork, ul. 17 Marca
  • zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, korytarzy
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas określony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 20
  • wynagrodzenie brutto: od 1400 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe
  • pozostałe wymagania: staż pracy ogółem 1 rok, umiejętność sprzątania
Szczegóły oferty TUTAJ

Bilans majówki na drogach w regionie - 7 wypadków. Policja apeluje o rozsądek

Rewelacyjny koncert Liroya podczas Old School Hip-Hop Jam w Chodzieży

Polecamy

Jak bezpiecznie spędzić majówkę? Policjanci radzą

Przegląd prasy z Malborka w kwietniu

Chowane klamki drzwi mogą zagrozić naszemu bezpieczeństwu!