3 z 12
miejsce pracy: TI teleinformatyka Piotr Sypniewski, Malbork,...
fot. Fot. Pixabay

Praca w Malborku. Kogo szukają pracodawcy? Oto aktualne oferty prosto z Powiatowego Urzędu Pracy. Stan na 29 grudnia 2020 r.

Pracownik biurowy

  • miejsce pracy: TI teleinformatyka Piotr Sypniewski, Malbork, ul. Michałowskiego
  • zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji technicznej; planowanie i przeprowadzanie przeglądów; koordynowanie zadań serwisowych; składanie zamówień; kontrolowanie dostaw; współpraca z klientami
  • rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • wynagrodzenie brutto: od 2800 zł
  • wymagania konieczne: wykształcenie średnie ogólnokształcące; umiejętności i uprawnienia: obsługa klienta, obsługa komputera, prace biurowe
  • pozostałe wymagania: odpowiedzialność, dokładność
Szczegóły oferty TUTAJ